primer-fona

Меню сайту

vivat 2014

    Кожна людина – неповторність. Одна людина народжується з надзвичайною працездатністю, інша одержує від Бога великий дар – талант, а ще інша визначила мету у своєму житті, а для досягнення її потрібно дуже багато працювати, оволодівати глибокими знаннями, проходити через великі труднощі і перешкоди. І все таки приємно що в нашій громаді є діти, які вміють долати ці перешкоди. І як результат – приходять до успіху.

   Тож, традиційно, в кінці навчального року ми вітаємо із високими досягненнями та результатами праці обдарованих, творчих та наполегливих представників юного покоління. 31 травня у залі районного Будинку культури на свято VІVAT! – 2018 зібралися педагоги, обдарована молодь, батьки та рідні, щоби відзначити досягнення молоді.

  До вітального слова та для вручення сертифікатів, районних премій  призерам Всеукраїнських та обласних етапів олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН та обласних етапів гуманітарних конкурсів запросили керуючу справами апарату селищної ради Оксану Бондарчук, як відкрила свято, висловлюючи слова подяки батькам, учителям обдарованої молоді, побажала в житті кожного добра, успіхів та здійснення мрій.

  До вітального слова та для вручення сертифікатів, премій переможцям районного етапу олімпіад з базових дисциплін, районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та районних етапів гуманітарних конкурсів запросили начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури Пузирука Олександра Миколайовича, котрий виступив з вітальним словом та вручив сертифікати та грошові винагороди.

   Також для вручення сертифікатів мистецько-освітянської акції «Віват» районних премій за особливий вияв творчого таланту та вагомий внесок у піднесення іміджу району запрошено головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Петра Михайловича Скригунця.

 Для вручення сертифікатів, районних премій переможцям та призерам Всеукраїнських, обласних спортивних змагань запросили головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Наталію Володимирівну Сивопляс.

dsc_1571
dsc_1693
dsc_1791
dsc_1909
dsc_1924

Клацніть на фото для збільшення