primer-fona

Меню сайту

«Формування патріотизму, громадянської, державницької та військово- патріотичної свідомості учнів»

 

 

 

 

 

 

 

 

     На базі Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар викладачів предмету «Захист Вітчизни» та педагогів – організаторів з питання «Формування патріотизму, громадянської, державницької та військово- патріотичної свідомості учнів».

     Учениця 9 класу Лілія Стаднік провела екскурсію по школі, директор школи Наумець С.Ф. презентував навчальний заклад. Із даного питання виступили директор Старосинявського будинку творчості школярів Н.П.Стасюк і методист відділу освіти, молоді та спорту Ю.С.Чемерис.

     Викладачі предмета «Захист Вітчизни» відвідали урок у 10 класі «Стройові прийоми і рух без зброї», який провів М.І.Беседа. Педагог-організатор Т.С.Беседа презентувала досвід роботи з даного питання.

    Гості побачили надзвичайне свято, яке в цей день відбулося в нашій школі. Це свято вручення паспорта громадянина України. Учні  з нетерпінням чекали той момент, коли візьмуть у руки найголовніший документ у своєму житті – паспорт громадянина України. Здалося, що в той день святкувала вся Україна, тому що лави її громадян поповнилися молодим поколінням – розумним, талановитим, свідомим, відповідальним, працьовитим.

     Ведучі свята Вікторія Шафорост і Микола Гончарук наголосили, що паспорт громадянина України – документ, що підтверджує особу і громадянство України. 14 липня 2016 року Верховна Рада України ухвалила Закон про обов’язкове отримання біометричного паспорта з

14 років.

     Учні відчували хвилювання. Здається ще вчора вони були маленькими. Та час не стоїть на місці, і сьогодні, як батькам цього не хотілося б, вони усвідомлюють: діти їхні вже стають дорослими, стоять біля того порогу, за яким широкий світ – самостійне життя.

   Урочисте вручення паспортів юним громадянам України провів інспектор ювенальної превенції Старосинявського відділу національної поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, лейтенант поліції Михайло Литвинюк. З вітальним словом виступили: директор школи С.Ф.Наумець, мама – В.І.Кравчук, бабуся – Н.А.Захаренко, класний керівник – Л.І.Нагірна, перша вчителька –

    З.Г. Зіньківська, молодші  братики та сестрички. Молоді громадяни України дали слово Батьківщині, що вони будуть гідними людьми, присягнули на її вірність.

    Аліна Лісова у ролі України піднесла коровай на вишитому рушнику, побажала бути міцними, здоровими, любити рідну країну.

   Ведучий Микола Гончарук  на закінчення сказав, що дитинство позаду. Що буде в майбутньому – знає лише доля. Та доля привітна до тих, хто прагне стати сильними і справедливими, до тих, хто хоче залишити добрий слід на землі. І сьогодні, беручи до рук цю пластикову карточку, не забувай – золотаві лани пшениці та голубизна рік чекають від вас добрих справ і високих помислів.

  Вчителі початкових класів С.М.Тасюк, З.Г.Зіньківська, Г.М.Ходорик, Р.М.Пилипенко підготували із своїми вихованцями фрагмент Різдвяних свят.

 

 

 

 

 

 

 

gedc5479333
gedc5385555
gedc55284444
gedc5439222