primer-fona

Меню сайту

На базі Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосинявської селищної ради відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи та вчителів історії на тему «Використання дослідницьких методів як дієвий спосіб забезпечення розвитку творчої особистості».

Про історію школи розповів С.Ф.Наумець, директор школи.

Вчителі відвідали урок історії України у 9 класі “Українські землі у складі Російської імперії у другій половині ХІХ ст. Наш  край. (Історичні паралелі – ХІХ-ХХІ ст.)”, який провів О.Л. Джобулда, вчитель вищої категорії.

На засіданні районного методичного об’єднання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи було розглянуто наступні питання:

 1. Орієнтири діяльності методичної роботи в умовах освітніх змін. (Л.В. Дацюк, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді, спорту, культури).

2. “Інноваційний потенціал діяльності заступника директора закладу загальної середньої освіти. Робота в команді”. (О.М.Мамич, голова методичного об’єднання заступників директорів шкіл).

Також було проведено тренінг “Я крокую до майстерності”. (С.В.Гринчук, методист методичного кабінету, О.М.Мамич, заступник директора з навчально-виховної роботи).

Для учасників семінару було проведено екскурсію в музей Матері. (Н.І. Прокопова, вчитель-методист, завідувач  музею).